שאלות ותשובות

כרמי מנהלת המרכז מומחית לפתרון בעיית אקנה , צלקות פוסט אקנה , המומחיות שלה היא לרפא את האקנה [פצעי בגרות] ללא סימנים וצלקות. השיטה מתבססת על שילוב של ידע, ,פורמולות פורצות דרך , טכנולוגיית אור כחול לקבלת תוצאות מרביות תוך זמן קצר.  רואים תוצאות כבר מהטיפול הראשון.
 

כרמי המנהלת המקצועית בעלת ניסיון של 30 שנה בפתרון בעיות עור, אקנה, כתמים ,צלקות, זו המומחיות שלה, 

לאקנה מדיקל סנטר מגיעים לקוחות מכל קצוות הארץ. הטיפול הוא בהתאמה אישית, לכל עור יש “מצב העור שלו” ורק ביעוץ מדויק פנים מול פנים ניתן לקבל יעוץ מקצועי ומקיף שעונה על כל השאלות. 
 
כרמי מנהלת המרכז מומחית מספר 1 בארץ בטיפול באקנה ובעיות עור, אלפי לקוחות מרוצים הם התשובה לשאלה .
רופאי עור לא נוגעים בעור הלקוח ולא מטפלים במוגלות וניקוז הפצעים,  טבעי הדבר שהטיפול היסודי של כרמי והמומחיות לאקנה יניבו תוצאות אפקטיביות יותר – ללא שימוש בכדורים לבליעה , והכי חשוב לווי מקצועי מסור לאורך כל תהליך הריפוי ,כולל העצמה של הדימוי העצמי. התהליך בלווי רפואי ובאישור משרד הבריאות הישראלי. 
דבר ראשון יש חשיבות עליונה לדיאגנוזה הראשונה.
כרמי מתאימה תוכנית ריפויי בהתאמה אישית לפי פרמטרים שונים בעור ,מגוון הטיפולים גדול מאד ובדרך כלל מתחיל במשחות פורצות דרך באישור הfDA ,כמו כן שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של אור כחול שמשמיד את חיידקי האקנה.
ללא כאבים ללא תופעות לווי ,ריפויי הפצעים נעשה ללא סימנים ,או צלקות פוסט אקנה, וזה הסוד הגדול של אקנה מדיקל סנטר.
זהו מכשיר מתקדם של חברת “סינרון” שתפקידו להשמיד את חיידקי האקנה.
טיפול זה נעשה בשכיבה על מיטת הטיפול במשך 15-20 דקות. המכשיר יוצר פס אור כחול על האזור הנגוע שיוצר תהליך כימי שהורס את חיידקי האקנה ומחטא את העור – הטיפול הוא קצר ויעיל.
בגמר הטיפולים העור נראה בריא ללא פצעים. המכשיר פועל במקביל לחידוש העור ולשיקומו.
 
לא פחות מ 90% מהנוער סובלים מפצעי בגרות.
אקנה היא מחלת עור שנוצרת עקב חסימה של בלוטת חלב של העור, כתוצאה מדלקתיות זו נוצרים פצעים מוגלתיים – “חצ’קונים” אשר מופיעים בפנים, בגב, בצוואר. 
 
הסיבות הם רבות בחלקם הם :
בגיל ההתבגרות פעילות יתר של הורמוני מין זכריים, תורשה, מתח הוא פרמטר מאד חשוב להופעת החצ’קונים [מבחנים, יחסי חברה, דימוי עצמי נמוך ועוד ]
 
לאקנה דרגות חומרה שונות ויש צורך במומחית על מנת לתת מענה נכון ומדויק לבעיה. ככל שמתחילים לטפל מוקדם יותר כך ניתן לפתור את בעיית האקנה וצלקות הפוסט אקנה ביתר קלות.
לאחר ריפויי הפצעים מתבצע טיפול של פילינג עדין ושיוף עם מכונת קריסטלים מיוחדים אשר מעלמים את הצלקות והחטטים – התוצאה עור בריא וחלק!
להקפיד על תזונה נכונה תמיד זה טוב, למרות שאין הוכחה מקצועית שקיים קשר ישיר בין אקנה לתזונה.
החרפה באקנה יכולה להופיע אחרי סוג מסוים של מאכלים כמו אוכל שומני, אכילה של פיצוחים או אוכל העשיר במלחים, יש לאכול מה שפחות מטוגנים, לא לאכול חטיפים, מיצים ממותקים, פסטה, פיצות, מוצרים מקמח לבן ועוד.
 
שמירה על שגרת אוכל נכונה עושה פלאים לעור הפנים. 
לרואקטאן שהוא נגזרות של ויטמין A, יש תופעות לוואי שגורמים ליובש חזק בפנים, דכאון, חשש לפגיעה בכבד , פגיעה בפוריות, יש למצות את כל האופציות האחרות לריפוי, ויש כאלה שנותנים תוצאות נהדרות!
 
הייחוד של הקליניקה ,שכרמי מלווה את הלקוחות במשך כל תהליך הריפוי, תומכת בכל שאלה ,מעצימה את הביטחון העצמי, יודעת להקשיב למצבו של הלקוח ובמידה והוא נראה מדוכא ,מוטרד או כועס היא בשבילו כדי לחזק אותו.
 
כרמי מודעת שמחלת האקנה היא לא רק מפגע אסתטי אלא גם משפיעה על החיים החברתיים של המתבגר ועל הביטחון שלו, הפתרון הוא גם בצד הפרקטי וגם הצד הרגשי, כמו כן כרמי מלמדת את המתבגרים איך להתמודד עם האקנה, שמירה וטיפוח עור בריא ושיפור הדמוי העצמי.
דבר חשוב חשוב אסור לפוצץ חצ’קונים ואסור לגעת בפנים !
 
בטווח הקצר יש לשים משחה שמייבשת נקודתית את החצ’קון .
לבוא לבעלת מקצוע שתנקז את החצ’קון מבלי להשאיר סימנים או צלקת [אני מומחית בזה ]
ויש להמשיך בטיפול באקנה כדי לתת פתרון לטווח הארוך.
דילוג לתוכן