טיפול בצלקות פוסט אקנה

צלקות פוסט אקנה מציקות לך?  מטרידות ומביכות? 
למה לסבול?
 
מרפאת אקנה מדיקל סנטר מומחים בריפוי אקנה מבלי להשאיר צלקות [חטטים] – וזה הסוד שלנו. תוצאות מדהימות הן במראה הפיזי והן ברמת הדימוי והביטחון העצמי.

הדור הבא של הטיפול

בצלקות פוסט אקנה כבר כאן.
 
אחת מתוצאות הלוואי הפחות אסתטיות הנותרות לאחר ריפוי אקנה היא צלקות פוסט אקנה. צלקת הנובעת מאקנה לרוב מופיעה בשל דלקת חריפה ומתמשכת בעור בזמן מחלת האקנה, המפריעה לתהליכי ריפוי הפצע בעור.
 
על ידי טיפול נכון ומוקדם ניתן היום למנוע את צלקות הפוסט אקנה. לכן לאופן הטיפול באקנה הפעיל יש השלכות ישירות על תכיפות הצלקות והעלמתן. גם פצעי אקנה מינימליים יותירו אחריהם צלקות פוסט אקנה, במקרים אלה כדאי להתחיל מוקדם ככל האפשר טיפול לאקנה כדי לנסות ולמנוע את תהליכי ההצטלקות. צלקות פוסט אקנה עלולות בעת האיחוי ליצור מבנה גבשושי על העור הגורם לחטטים בעור.
במרפאת אקנה מדיקל סנטר מקבלים תוכנית טיפול חכמה הכוללת התייחסות גם להשלכות הסופיות על הצלקות שהאקנה גורם להן, כי לצלקות לוקח זמן להתקבע, לכן חשוב מאד לטפל בהם מוקדם ובצמוד לאקנה ככל שניתן.

חייגו עוד היום 072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

חייגו עוד היום
072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

מהי מטרת הטיפול?
 
מטרת הטיפולים להביא לטשטוש ועידון צלקות הפוסט אקנה ולהטיב את המראה שלהם בצורה ניכרת. ללא כאבים וללא תופעות לוואי והעיקר ללא סימנים וחטטים בעור ,וזאת המומחיות שלנו, תוך שימוש בטכנולוגיה מהפכנית להעלמת צלקות מכל הסוגים, לאחר הטיפולים העור חלק ונקי מצלקות אקנה.
 
למרפאת אקנה מדיקל סנטר יש מוניטין של 30 שנה בתחום הקוסמטיקה הרפואית דבר המבטיח לך טיפול ברמה הגבוהה ביותר.
 
אנחנו עושים שימוש בחומרים מובילים העומדים בתקנים המחמירים בעולם הCE האירופי או ה FDA האמריקאי.
 
איך נוצרת צלקת?
צלקת היא כל פגיעה בעור שנגרמה מפצע, ניתוח, או כוויה שלא התאחתה כראוי ומתפתחת צלקת שפוגעת במראה האסתטי של העור.
אך אם התהליך לא מתבצע להלכה ,כגון “פיצוץ חצ’קונים ” נשארים סימנים במקום.
 
כיצד מטפלים בצלקות פוסט אקנה-בחטטים שנגרמו כתוצאה מהאקנה ?
כשמדובר על צלקות פוסט אקנה, המכונות “חטטים” הטיפול נעשה באמצעות חימום הרקמה על ידי טכנולוגיית I clear, ובשלב השני משייפים את העור על ידי התזת קריסטלים על מנת ליצור קילוף וחידוש העור.
התוצאה מהירה ויעילה ועוזרת לעור להיבנות מחדש, התזת הקריסטלים משטיחה את הצלקות, גם כאן חשוב שלזמן שחלף מהופעת הצלקות יש חשיבות רבה להצלחת הטיפול .
 
אך אם אתם סובלים מצלקות אקנה ותיקות, טיפול בגלי רדיו RF מסייעים במניעת הופעת חטטי אקנה, הטיפול בגלי רדיו תורם לקילוף העור המצולק ועידוד הצמחת עור חדש, העור בריא וללא צלקות, ובנוסף מעודדת פעולת המכשיר גם לייצור קולגן חומר התורם לגמישות העור ולחידוש התאים.
 
שני הטיפולים (I Clear וטיפול בגלי רדיו) מביאים לתוצאה מהירה ובטוחה!

our clients

לקוחות מספרים ש...

success stories

סיפורי הצלחה

דילוג לתוכן