צלקות פוסט אקנה

הפנים של כל אדם הם כרטיס הביקור שלו. לכן, כל אדם טורח לטפח את פניו בצורה הטובה ביותר. במידה ומופיעים פצעים בעור הפנים של אדם כלשהו, מדובר בדבר שיכול לגרום לעגמת נפש ולחוסר נעימות. אדם מעין זה יתבייש להופיע בציבור מבלי להסתיר את הפצעים בפנים בצורה איכותית וימנע לצאת מביתו עד כמה שהוא יכול. אקנה היא תופעה עורית אשר לא מעט אנשים חווים במהלך חייהם.


על אף שמדובר בתופעה אשר נפוצה יותר בגיל ההתבגרות, הרי שלעיתים היא יכולה להופיע בגילאים נוספים ובפרקי חיים אחרים. טיפול לא נכון באקנה, התעסקות אובססיבית בפצעים או טיפול שלא בזמן, יכולים לגרום לאחר העלמות הפצעים לצלקות פוסט אקנה. לכן, חשוב מאוד לטפל בפצעי אקנה בפנים באופן מהיר ויעיל.

מהם הגורמים לפצעי אקנה
בעיות עור בפנים יכולות להיות רבות ומגוונות, אחת מהבעיות הנפוצות ביותר בעור בפנים הם פצעי האקנה. מדובר בפצעים שללא טיפול הולם בהם יכולים ליצור כתמי פיגמנטציה בפנים, צלקות פוסט אקנה ועוד. לכן, מדובר בתופעה הדורשת טיפול מהיר ומקצועי. היווצרות פצעי אקנה בפנים יכולים להיגרם מסיבות שונות כגון: שימור בחומרים קוסמטיים לא תואמים לסוג העור או לא מספיק איכותיים, הורמונים המשתוללים בגוף כתוצאה מתקופות שונות בחיים כגון: תקופת ההיריון של האישה או גיל ההתבגרות, תזונה המבוססת על מרכיבים לא טובים ועוד.

חייגו עוד היום 072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

חייגו עוד היום
072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

פצעי האקנה בפנים נוצרים כתוצאה מהפרשת שומנית מוגברת של בלוטות החלב המפתחת דלקת בזקיק השערות. תהליך דלקתי זה יותר את פצעי האקנה הפנים אשר יכולים לבוא לידי ביטוי בפצעים לבנים המכילים מוגלה מתחת לעור או בפצעים עם ראש שחור. בעוד בעבר הטיפול הנפוץ ביותר עבור העלמת פצעי אקנה היה טיפול תרופתי של כדור אשר היה גורם תוצאות לוואי לא קלות לגוף, הרי שכיום ישנם לא מעט טיפולים לאקנה ללא תופעות לוואי, אשר ניתן לבחור בהם.

מדוע חשוב לטפל במהירות בפצעי אקנה
פצעי אקנה אשר לא מטופלים בצורה מהירה ואיכותית, יכולים ליצור כתמים בעור הפנים וצלקות. במידה וייווצרו לכם פוסט צלקות אקנה פנים הרי שתצטרכו גם טיפול להעלמת הצלקות הללו. כמו כן, במידה וייווצרו כתמים בפנים שלכם כתוצאה מהזנחת פצעי אקנה, תאלצו לחפש טיפולים עבור הסרת כתמי עור והבהרת פיגמנטציה בפנים, בכדי להסב לעור מראה טוב ונורמטיבי. בין אם אתם זקוקים לטיפול בפצעי אקנה ובין אתם זקוקים לטיפול בצלקות פוסט אקנה או בהסרת או הבהרת כתמים, כדאי שתבחרו במקום הטוב ביותר עבור הטיפולים הללו.

הבחירה במרכז מקצועי המנוסה בתחום טיפול בפצעי הקנה, בהסרת כתמים, בהבהרת פיגמנטציה בפנים ובהעלמת צלקות פוסט אקנה, תהווה את הבחירה הטובה ביותר עבורכם. אקנה מדיקל סנטר מהווה כיום את המרכז הטיפולי המוצלח, האיכותי והמקצועי ביותר בתחום הטיפול באקנה או בכל הפגעים הנוצרים כתוצאה מאקנה שטופלה לא נכון או לא בזמן כגון: כתמים בעור או צלקות בעור. הבחירה באקנה מדיקל סנטר, תאפשר לכם לקבל טיפול איכותי שיעלים לחלוטין את הצלקות, הכתמים או הפצעים ויעניק לכם מראה עור איכותי, חלק ואסתטי. 

דילוג לתוכן