העלמת אקנה

כל אדם אשר סובל מאקנה יודע שמדובר בתופעה המסבה עגמת נפש רבה. מדובר בפצעים שומניים, הנוצרים מתהליך דלקתי שנגרם מהפרשת שומן מוגברת של בלוטות החלב שבעור. מלבד המראה הלא אסתטי אשר פצעי האקנה יוצרים בפנים או בכל אזור אחר בו הם מופיעים, הרי שישנם אזורים בהם הפצעים עלולים להסב כאב ואי נוחות לאדם הסובל מהם.


מלבד זאת, לא פעם, העדר טיפול נכון בפצעי אקנה, טיפול אשר איננו מתבצע בזמן או התעסקות עצמאית עם הפצעים, עלולה להוביל למצב שבו הפצעים ישאירו על הגוף כתמים שונים או צלקות, גם לאחר שהם ייעלמו. העלמת אקנה היא דבר בסיסי ונצרך מאוד עבור על אדם הסובל ממנה. אולם, חשוב לבחור את הדרך הנכונה להעלמת אקנה.

מהם הגורמים להופעת פצעי אקנה
פצעי אקנה הם פצעים אשר מופיעים על הגוף בעיקר בגיל ההתבגרות. מכיוון שמדובר בגיל אשר מתחוללים בגוף לא מעט שינויים הורמונליים, אשר ששינויים אלו גומרים לא פעם לייצור מוגבר של שומן מבלוטות החלב שבעור, דבר אשר יוצר תהליך דלקתי בעור ובסופו של דבר אף גורם לכך שפצעי אקנה יופיעו על האזור בעור בו חל תהליך זה. מלבד שינויים הורמונליים אשר מהווים גורם משמעותי להופעת אקנה, הרי שישנם סיבות נוספות שיכולות לגרום לאקנה להופיע על העור כגון: תקופת ההיריון אצל נשים, נטילת תרופות שונות ועוד.

הטיפול הרפואי הנפוץ ביותר כיום להעלמת אקנה הינו טיפול באמצעות כדורים מיוחדים. אולם, חשוב מאוד לדעת בטרם בוחרים בטיפול זה, שלכדורים ישנם תופעות לוואי לא פשוטות ובין היתר, הם יכולים לפגוע בתפקודי הכבד. במהלך שימוש בכדורים הללו, תאלצו להגיע באופן חודשי לבדיקות דם בכדי לוודא שתפקודי הכבד שלכם אינם נפגעו כתוצאה משימוש בכדורים הללו. לכן, בין אם מדובר בהעלמת אקנה ובין אם מדובר בהעלמת פגעי אקנה אשר באים לידי ביטוי בכתמים או בצלקות שנותרים לאחר שהפצעים עוברים, הרי שכדאי לחפש את הטיפול הטוב, האיכותי והמתאים ביותר.

חייגו עוד היום 072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

חייגו עוד היום
072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

מדוע יכולים להופיע פגמי אקנה
פגמי אקנה באים לידי ביטוי בצלקות או בכתמי פיגמנטציה המופיעים על העור לאחר שפצעי האקנה נעלמים. פגמים אלו יכולים להיווצר עקב טיפול לא ראוי ולא מתאים להעלמת אקנה או עיסוק בפצעים באופן עצמאי. כך למשל, בני נוער אשר עוסקים באופן תדיר בפיצוץ הפצעים או בניסיון למגר אותם באופן עצמאי על ידי שימוש בחומרי חיטוי לא מתאימים, יכולים אולי להעלים את הפצעים בסוף תהליך העיסוק בהם, אך לרוב הפצעים יותירו פגם כלשהו על העור שיצור מראה לא אסתטי וידרוש טיפול. העלמת כתמי פיגמנטציה מהעור או העלמת פגעי אקנה אחרים מהעור, חייבים להתבצע בשיטה איכותית על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

אקנה היא עיסוק לאנשי מקצוע אשר מבינים בתחום זה, מכירים אותו על בוריו ויודעים להציע את הטיפול המתאים ביותר הן עבור העלמת כתמים או פגמים שנוצרו מאקנה והן עבור העלמת אקנה. באקנה מדיקל סנטר תמצאו את הטיפולים היעילים, האיכותיים והטובים ביותר, לצורך העלמת אקנה, פגמי אקנה או פגעי אקנה מהעור.

דילוג לתוכן