אקנה בגיל מבוגר

אקנה – לא רק בגיל ההתבגרות

אקנה היא תופעה עורית אשר מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות. האקנה הבאה לידי ביטוי כפצעים על העור, מופיעה כך בשל השינויים ההורמונליים המתחוללים בגיל זה. אולם, ישנם גם לא מעט מקרים בהם אנשים בגילאים אחרים סובלים מפצעי אקנה באזורי עור שונים בגוף. אקנה בגיל מבוגר יכולה להיות מטרידה יותר, כואבת יותר וקשה יותר. לכן, כאשר מדובר באדם בגיל מבוגר אשר סובל מאקנה, הרי שיש צורך למצוא את הטיפול הנכון עבורו באופן מידי. חשוב מאוד שלא להזניח פצעי אקנה, פצעי אקנה אשר לא מעניקים להם את הטיפול הנכון בזמן הנכון, יכולים לגדול באופן כמותי ולהתפתח גם בעוד אזורי עור.

 

אקנה בגיל מבוגר – כיצד זה בא לידי ביטוי

כאשר מדובר באקנה, מדובר בפצעים על העור אשר נוצרים כתוצאה מהפרשה שומן מוגברת בבלוטות החלב המצויות בעור. הפרשה זה יוצרת תהליך דלקתי, אשר בכוחו ליצור פצעים מוגלתיים על העור או פצעים בעלי ראש שחור. מדובר בתופעה עורית לא נעימה כלל ולא אסתטית וחשוב לטפל בה בצורה נכונה. בעוד שאקנה מופיעה לרוב בגיל ההתבגרות, הרי שלעיתים היא תופיע גם בגילאים מבוגרים יותר.

אקנה בגיל מבוגר יותר, דומה לאקנה של גיל ההתבגרות, אך לעיתים היא יכולה להיות אקנה קשה יותר. אדם מבוגר אשר חש כי הוא סובל מפצעים בפנים, בגב או בכל אזור אחר בגופו, צריך לבדוק האם מדובר באקנה. במידה ומדובר באקנה, הרי שעליו לחפש את הטיפול האידאלי בהתאם לגילו ובהתאם לאקנה ממנה הוא סובל. אקנה בגיל מבוגר יכולה להיות אקנה קשה, כאשר מתעלמים ממנה ולא מטפלים בה כראוי.

חייגו עוד היום 072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

חייגו עוד היום
072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

כיצד מטפלים באקנה בגיל מבוגר

בעוד שבגיל ההתבגרות מוצע לבני הנוער טיפול תרופתי, בעל תופעות לוואי ולא מעט מהם נעזרים בטיפול זה, הרי שבגיל מבוגר יותר לא יוצא אותו סוג טיפול. מדובר בטיפול הרלוונטי עבור מערכת חיסונית חזקה ויש חשש שיוכל לפגוע בצורה מהותית יותר במבוגרים מאשר בבני נוער. לכן, טיפול תרופתי איננו אופציה לאקנה המופיעה אצל מבוגרים. כיום ישנן שיטות שונות לטיפול באקנה. טיפולים באקנה עבור מבוגרים, חייבים להיות טיפולים התואמים לסוג העור שלהם ולמצבם הבריאותי. מכיוון שאקנה בגיל מבוגר יכולה להיות אקנה קשה, הרי שחשוב מאוד להתחשב במצב העור ובסוג האקנה, בטרם מתחילים בטיפול.

 

טיפול באקנה למבוגרים במקום הטוב ביותר

אם אתם מתגוררים בראשון לציון ומחפשים טיפול באקנה למבוגרים, הרי שטיפול באקנה בראשון לציון הידוע כטיפול איכותי, מקצועי ומנוסה בתחום, הוא הטיפול אשר ניתן לקבל באקנה מדיקל סנטר. אקנה מדיקל סנטר הינו מרכז קוסמטי טיפולי, העוסק בתחום הטיפול באקנה בשיטות הטובות ביותר. בין אם מדובר באקנה בגב טיפול ובין אם מדובר בטיפול באקנה בפנים, בין אם מדובר בטיפול בכתמי עור ובין אם מדובר בטיפול בפצעים שונים באזורים שלא קל לטפל בהם, אקנה מדיקל סנטר יעניק לכם את הטיפול האידאלי לכל סוג של אקנה, בכל מצב ובכל גיל.

דילוג לתוכן