כתמים – פיגמנטציה

אל תגידי מחר כן!
מאמר ש – 100% כדאי לך לדעת.

80% מהנשים בגילאי 22-80 סובלות מפיגמנטציה באזור הפנים ככל שאנו נחשפים יותר לשמש כך מוגבר יצור המלנין  הצטברות יתר של מלנין נראה בצורת כתמים חומים . 85% הנזקים שמצטברים מהשמש הם: כתמים וקמטים שהינם כתוצאה מחשיפה לשמש. נזקי השמש מצטברים כאמור בחיי היום יום ולא רק ברגעים של חשיפה מקסימלית כגון שהייה ממושכת בים, לכן מגיל צעיר עורנו זקוק לאמצעי הגנה ומודעות וזהירות בעת החשיפה לשמש על מנת למזער את הנזקים של כתמי פיגמנטציה.

אני רוצה שתחשבי על מקדם ההגנה על עור פנייך צווארך, המחשוף  וגב הידיים ככסות של בגד. כמו שאת לא יוצאת לרחוב ערומה, כך תסתכלי על המוצר מקדם הגנה ״כבגד״ לעורך. חשוב לי שתדעי שתהליך הפיגמנטציה מתרחשת ברמה התאית ויש מצבים שהפיגמנט נימצא עמוק בעור ואז קשה יותר לטפל בכתם, לכן כדאי לא להזניח טיפול שמזהים בתחילתו והכי חשוב זה להגן על העור כדי להיות במניעה .יש כתמי פיגמנטציה הנגרמים כתוצאה מגורם הורמונאלי לא מאוזן  נכון זה לא אסתטי והעור לא ניראה בלוק אחיד, אבל הנחמה שיש לזה פתרון ומשיגים תוצאות מהירות לפתרון הבעיה.

 

חייגו עוד היום 072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

חייגו עוד היום
072-33-80-510 או מלאו את הטופס ונחזור אליכם

הזנחה, חוסר מודעות ולעיתים עצלות גורמות לתוצאה של פיגמנטציה (עודף פיגמנט על הפנים).
חשיפה לשמש גורמת להופעת כתמים כהים בפנים, במיוחד בצדי הלחיים, שפם, מצח ובגוף. כשנוטלים גלולות יש תגובת נגד חזקה עם השמש (שהתוצאה שלה היא כתמים), לכן חובה במשך כל השנה להגן על הפנים. קיץ וחורף להיות עם מקדם הגנה.
כן! אנחנו במדינה חמה עם שמש גם בחורף!

השמש גורמת ריאקציה (תגובת נגד)  של כתמים גם למי שמשתמש בכדורים אנטיביוטיים, מעשן ושינויים הורמונליים.
תהיי מודעת לכך שהשמש יוקדת לא רק על עור פניך, גם על הצוואר, דקולטה, אוזניים, זרועות וידיים, כמו כן גם מבעד לזכוכית חלון של הרכב קרני השמש חודרות, הקפידי על מגן שמש, כך תוכלי לשמור על עור “נקי” מפיגמנטציה!

למעשה יקרים שלי מהו פיגמנט בכלל?
אז זהו, שהפיגמנט הוא זה שאחראי לצבע עורנו השיער והעיניים. הפיגמנט ניקרא מלנין.
הגוף שלנו מתוחכם וכדי להגן על עצמו משמש, כמנגנון הגנה מייצר תאים שמייצרים עודף מלנין שגורמים לכתמים.
יש עוד סיבות שלא תלויות בשמש להיווצרות כתמים, כמו אקנה, צלקות, נטילת תרופות, הזדקנות העור ושינויים הורמונליים.

כתמים זו תופעה לא אסטטית, לכן חשוב ובריא להגן על העור מפני פגעים לא אסתטיים במקדם הגנה וכך תוכלי לשמור על עור יפה ובריא!

דילוג לתוכן